آغاز فروش واحدهای مجتمع مسکونی میراث ماندگار یک

آغاز فروش واحدهای مجتمع مسکونی میراث ماندگار یک

پیرو تفاهم نامه سازمان نظام پزشکی اصفهان و شرکت سپاهان گستر توسعه جاوید (سهامی خاص)، فروش واحدهای آپارتمانی مجتمع مسکونی ۳۱ واحدی میراث ماندگار یک واقع در سپاهان شهر با شرایط ویژه آغاز شد.
فروش از تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱ لغایت ۱۴۰۱/۴/۱۵
– دو طبقه زیرزمین به عنوان پارکینگ، ۱۲۰ متر لابی، چهار طبقه فوق همکف، سالن اجتماعات، مشرف به فضای سبز، نور و دید مناسب کلیه واحدها
– متراژ واحدها از ۱۱۵ تا ۲۰۸ متر مربع
– استفاده از مصالح مرغوب و شرایط پرداخت مناسب
– ارائه چک ضمانت انجام تعهدات
– تحویل تا آذرماه سال جاری
هماهنگی جهت بازدید:
مهندس پژومان 09130213762
مهندس یزدانی 09131096427
آدرس پروژه و دفتر شرکت جهت مذاکرات نهایی و عقد قرارداد:
آدرس پروژه: سپاهان شهر، بلوار غدیر، خیابان ایثار، کوچه ۹، پلاک ۱۱۹ /۵ مجتمع مسکونی میراث ماندگار یک
آدرس دفتر شرکت: بزرگراه شهید میثمی، پل مفتح، ساختمان تجاری اداری برج آزاد، طبقه هشتم، واحد ۸۰۸

 

اطلاعات و شناسنامه مجتمع مسکونی میراث ماندگار یک
*****

آدرس پروژه: سپاهان شهر، بلوار غدیر، خیابان ایثار، کوچه ۹، پلاک ۱۱۹ /۵ مجتمع مسکونی میراث ماندگار یک.
مشخصات مالک: شرکت سپاهان گستر توسعه جاوید (سهامی خاص) به شماره ثبت 466118 و با شناسه ملی 14004657697 دارای رتبه و گواهینامه صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه و عضو انجمن انبوه سازان استان اصفهان.
اطلاعات عرصه و اعیان : زمین با مساحت 1،574 متر مربع با حدود اربعه غرب 35/39 متر به خیابان 15 متری ایثار ، جنوب 40 متر به پلاک مجاور ، شرق 35/39 متر به فضای سبز با عرض 30 متر و شمال به طول 40 متر به گذر عمومی با عرض 3 متر دارای سند تک برگ مجزی شده 4260 از پلاک ثبتی اصلی شماره 2250 و با پلاک فرعی4555 می باشد.
احداث شده به صورت مجتمع مسکونی در هفت طبقه (دو طبقه زیرزمین، همکف و چهار طبقه فوق همکف) با سطح اشغال 79 درصد از عرصه، دارای پروانه ساختمانی شماره 1441417مورخ 26/09/1396 اخذ شده از شهرداری منطقه پنج اصفهان و دارای نقشه های اصلاحی تهیه شده توسط گروه مهندسین مشاور پارامادان و دارای تأییدیه آتش نشانی و استحکام بنا بر اساس نقشه های مذکور و وضعیت موجود احداثی ساختمان.
وضعیت کاربری ها و متراژ فضاها:
کل زیر بنای احداثی 8،700 متر مربع می باشد که با مجموع 4،950 متر مربع فضای مفید احداث شده در قالب 31 واحد مسکونی، تفکیک فضاها به شرح زیر می باشد:
1- طبقه زیر زمین دوم در تراز منفی 620 با کاربری پارکینگ 32 واحد و انباری 24 واحد.
2- طبقه زیر زمین اول در تراز منفی 285 با کاربری پارکینگ 21 واحد و انباری 19 واحد و موتور خانه مرکزی با مساحت 120 متر مربع.
3- طبقه همکف شامل لابی با ارتفاع 2/6 متر و مساحت 120 متر مربع به عنوان ورودی در خور مجموعه، اتاق هیئت مدیره با مساحت تقریبی 30 متر مربع، اتاق نگهبانی با مساحت 15 متر مربع، سالن اجتماعات با متراژ 80 متر مربع و واحد جنوب غربی سه خوابه، واحد جنوب شرقی سه خوابه و واحد شرقی دو خوابه و واحد شمال شرقی دو خوابه.
4- طبقه اول مشمول راهرو ارتباطی، واحد جنوب غربی سه خوابه، واحد جنوب شرقی سه خوابه، واحد شرقی دو خوابه، واحد شمال شرقی سه خوابه، واحد شمالی دو خوابه و واحد شمال غربی دو خوابه.
5- طبقات دوم تا چهارم شامل راهرو ارتباطی، واحد جنوب غربی سه خوابه، واحد جنوب شرقی سه خوابه، واحد شرقی دو خوابه، واحد شمال شرقی سه خوابه، واحد شمالی دو خوابه، واحد شمال غربی دو خوابه و واحد غربی سه خوابه.
6- پیش بینی احداث فضای بام به صورت آلاچیق، فضای سبز و سرویس بهداشتی و آشپزخانه و باربیکیو بر اساس ضوابط و در مقیاس مورد تأیید شهرداری جهت بهره برداری عمومی ساکنین مجموعه.
7- دو دستگاه آسانسور با ابعاد استاندارد و مناسب به عنوان برانکارد بر و بار بر که از طبقه زیر زمین دوم تا بام ساختمان ادامه پیدا می کند و همچنین دارای دو دستگاه پله ارتباطی طبقات و دو دستگاه پله ارتباطی طبقات پارکینگ می باشد.
توضیح اینکه جدول متراژ و مشخصات واحد ها پیوست می باشد.
جزئیات اجرایی پروژه :
در احداث ساختمان موارد ذیل انجام و ملاک عمل قرارگرفته است:
ساختمان به صورت اسکلت بتنی با سقف تیرچه و بلوک و در طبقه زیر زمین دوم کا ملا دیوار حائل بتنی و در طبقات دیگر به صورت دیوار برشی اجرا شده است. دیوار چینی جانبی و داخلی طبقات به صورت دیوار سفالی با اجرای کامل وال پست دیوار ها و رعایت عایقکاری صوت و حرارت با اجرای دیوار حد فاصل واحدهای مجاور به صورت تری وال (سفال، فوم فشرده و سفال) و دیوار های جانبی واحد ها در مجاورت فضای سرد بیرون توسط سفال فوم دار ابعاد 46*20*15 سانتیمتر با لایه پنج سانتیمتری فوم فشرده میانی اجرا شده است. پلاستر دیوار های داخلی با رعایت نصب رابیتس و توری مرغی بر روی عناصر سازه ای و در جهت ارتقای مقاومت دیوارها به صورت ماسه سیمان اجرا شده است.
تأسیسات مکانیکی با پیش بینی سیستم سرمایشی چیلر مرکزی با استقرار 3 دستگاه با ظرفیت 40 تن اسمی و موتور خانه مرکزی جهت سیستم گرمایشی و اجرای فن کوئل های سقفی بر اساس نقشه های اجرایی، کل سیستم لوله کشی آب و سیستم گرمایشی و سرمایشی و اطفاء حریق توسط لوله پنج لایه استاندارد آرین پایپ با اتصالات پرسی و اجرای زیر سقفی واحد ها با اجرای بست ها و ساپورت جهت فیکس نمودن زیر سقف و کاملا با عایق های فوم الا ستومری انجام شده است. اجرای زیر سقفی تأسیسات علاوه بر ایجاد استقلال حداکثری واحد ها و کاهش تداخل حرایم واحدها منجر به استفاده حداکثری از ارتفاع و کاهش ضخامت کف سازی و بالتبع سبک تر شدن وزن مرده ساختمان و ارتقاء ایمنی سازه می گردد. در نازک کاری ساختمان استفاده از سرامیک اسلب با ابعاد 160*80 در سرویس های بهداشتی، حمام ها و حمام های مستر و همچنین سرامیک اسلب با ابعاد 120*120 و 240*120 در کف واحد ها منظور شده است. کف و دیواره و بدنه دستگاه پله از سنگ سوپر مرمریت خوی و دهبید به صورت کامل تا سقف اقدام می گردد.
سیستم روشنایی و تأسیسات برق مجموعه به صورت استاندارد و مجهز و متناسب با سایر عناصر پروژه پیش بینی و اجرا می گردد.
درب و پنجره های نمای ساختمان کاملا به صورت شیشه دو جداره و پروفیل آلومینیوم ممتاز اختصاصی اجرا می گردد.
درب های چوبی داخلی واحد ها به صورت لنگه های با روکش موجدار چوب و در نظر گرفتن شبکه چوبی 7*7 داخلی از چوب روسی و تهیه و نصب قفل و یراق مرغوب ایرانی ساخته و نصب می گردد.
پوشش سقف کاذب جهت استتار تأسیسات زیر سقفی داخلی واحد ها و راهروها توسط کناف ایران یا مشابه با زیر سازی و سایر ضوابط نصب و نقاشی پلاستیک انجام می گیرد.
شیرآلات و تجهیزات سرویس بهداشتی تماماً از نوع مرغوب ایرانی اجرا می گردد.
برنامه زمانبندی اجرای پروژه:
با عنایت به شروع عملیات ساختمانی از زمستان سال 1399 و ترسیم دوره حداکثر بیست و چهار ماهه جهت احداث و تکمیل ساختمان، پیش بینی می گردد ساختمان از لحاظ اجرایی حداکثر تا آذر ماه 1401 تکمیل گردد و پیگیری اخذ پایان ساخت تا پایان سال 1401 عملیاتی گردد و تهیه و انتقال اسناد مالکیت حداکثر تا پایان شهریور ماه سال 1402 به عمل آید.

جدول قیمت گذاری واحدها:

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *