پیام رئیس نظام پزشکی اصفهان به مناسبت گرامیداشت روز داروساز

پیام رئیس نظام پزشکی اصفهان به مناسبت گرامیداشت روز داروساز

رئیس سازمان نظام پزشکی اصفهان و رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی های استان، طی پیامی روز داروساز را به جامعه داروسازی کشور به ویژه همکاران گرانسنگ داروساز استان تبریک و تهنیت گفت.

 

متن پیام به شرح ذیل است:

به نام خداوند حکیم

پنجم شهریور ماه زادروز مردی بزرگ، اندیشمند، محقق و افتخار تاریخ ایران و اسلام  زکریای رازی به نام روز داروساز نامگذاری شده است.

این روز فرصت مناسبی برای ارج نهادن به مسئولیت خطیر و مهم جامعه داروسازان در نظام سلامت کشور در زمینه ارتقای سطح سلامتی و بهبود کیفیت زندگی مردم است.

 در شرایط کنونی و با هجمه دشمن در جبهه های مختلف از جمله تحریم و تهدید، داروسازان عزیز با عزم مثال زدنی در جهت خودکفایی تولیدات دارویی و عدم نیاز به داروهای خارجی باعث اقتدار کشور و نیز دلگرمی مردم به خدمات سلامت شده اند.

تلاش های خستگی ناپذیر در راه دستیابی به اهداف مقدس نظام سلامت و ارائه محصولات با کیفیت و متنوع دارویی به بیماران و نیز کسب مرجعیت علمی دارویی در جهان از جمله مهم‌ترین اقداماتی است که باید سرلوحه کارها قرار گیرد.

اینجانب ضمن تبریک روز بزرگداشت مقام داروساز و حکیم  زکریای رازی به جامعه داروسازان کشور به ویژه همکاران داروساز در استان اصفهان؛ عاقبت به خیری، سلامتی و توفیقات علمی را از خداوند متعال برای همگان خواستارم.

 

دکتر پرویز کاشفی

پنجم شهریور ماه 1402

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *