وزیر بهداشت: بسیاری از پزشکان “نسخه حضور” در انتخابات نوشتند

وزیر بهداشت: بسیاری از پزشکان “نسخه حضور” در انتخابات نوشتند


به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بهرام عین‌اللهی؛ وزیر بهداشت با حضور در شعبه اخذ رای مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره) در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری شرکت کرد.

عین اللهی در حاشیه شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) گفت: جامعه پزشکی و نیروهای درمانی همواره در عرصه‌های مختلف در دوران دفاع مقدس، دوران کرونا و در ایام انتخابات همراه مردم بوده‌اند.

وی با اشاره به حضور خود در بیمارستان حضرت مهدی (عج) جهت شرکت در انتخابات افزود: یک سال از افتتاح این بیمارستان در دولت مردمی می‌گذرد و امروز شاهد جمع پرشور اساتید، پرستاران، کارکنان در آن هستیم.

عین‌اللهی گفت: با توجه به اینکه در این بیمارستان افرادی کشیک هستند و امکان مراجعه به بیرون بیمارستان برای شرکت در انتخابات را ندارند، همکاران وزارت کشور صندوق اخذ رای را در این مکان مستقر کرده‌اند.

وزیر بهداشت با اشاره به شور و اشتیاق کادر سلامت در ایام انتخابات گفت: بسیاری از پزشکان با نوشتن «نسخه حضور» مردم را به مشارکت پرشور در انتخابات و حضور در پای صندوق‌های رای دعوت کردند. چرا که اساتید و پزشکان می‌دانند برای اینکه آینده خود را تامین و در آن نقش داشته باشند باید در انتخابات حضور پیدا کنند.

وزیر بهداشت با بیان اینکه حوزه سلامت یکی از مهم‌ترین بخش‌های کشور است، ادامه داد: نیازهای حوزه سلامت بسیار زیاد است و مجلس شورای اسلامی در دوره قبل کمک زیادی به حوزه سلامت کرد.

وی اظهار امیدواری کرد که در این دوره از انتخابات مجلس و با انتخاب افراد اصلح و وضع قوانین جدید کماکان همکاری‌های حوزه سلامت با مجلس ادامه و افزایش یابد و با مجموع اقداماتی که در مجلس و دولت انجام می‌شود، حوزه سلامت در ارائه خدمات به مردم، پر رونق‌تر کار کند.

انتهای پیام/منبع

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *