وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي


معاون درمان وزارت بهداشت خبر داد

تایید صلاحیت 96 درصدی داوطلبان ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری

دکتر سعید کریمی در گفت و گو با خبرنگار وبدا گفت: در مجموع  4131 نفر برای شرکت در ششمین دوره انتخابات هیات مدیره های سازمان نظام پرستاری کشور ثبت نام کردند که 69 نفر به علت این که تعداد داوطلبان در شهرستان های آنها به حد نصاب نرسیده بود، در دور دوم انتخابات شرکت خواهند کرد.

وی افزود: تعدادی از داوطلبان نیز خودشان بعد از ثبت نام انصراف دادند و در کل 4005 داوطلب واجد استعلام صلاحیت بودند.

معاون درمان وزارت بهداشت با بیان این که صلاحیت داوطلبان از نهادهای پنجگانه استعلام شده است، اظهار کرد: تاکنون 96 درصد از داوطلبان احراز صلاحیت شان به صورت رسمی اعلام شده است. بقیه داوطلبان هم در دو روز آینده تعیین تکلیف نهایی خواهند شد.

دکتر کریمی تاکید کرد: وزارت بهداشت در تایید یا رد صلاحیت داوطلبان هیچ دخالتی ندارد و صرفا مجری انتخابات است و از نهادهای قانونی که طبق آیین نامه مسئول این کار هستند در این خصوص استعلام می کند.

وی در پایان با اعلام این که خوشبختانه هیچ خللی در روند انتخابات ششمین دوره هیات  مدیره های سازمان نظام پرستاری وجود نداشته و پروسه انتخابات با سلامت کامل در حال انجام است، گفت: انشالله در روز هفتم مهرماه 1402 شاهد برگزاری یک انتخابات پرشور برای انتخاب هیات مدیره های سازمان نظام پرستای با حضور اکثریت پرستاران عزیز در کشور خواهیم بود./202Source link

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *