همایش آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی جامعه پزشکی برگزار شد

همایش آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی جامعه پزشکی برگزار شد

بعداز ظهر روز گذشته، همایش آشنایی با آخرین قوانین و مقررات مالیاتی جامعه پزشکی با حضور مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان و بیش از ۵۰۰ نفر از اعضای جامعه پزشکی به صورت حضوری و مجا‌زی برگزار گردید.
در ابتدای برنامه، دکتر کامران منتظری رئیس سازمان نظام پزشکی اصفهان با توجه به اهمیت آشنایی همکاران به مباحث مالیاتی بالاخص در شرایط سخت کنونی، هدف از برگزاری برنامه‌های مختلف توسط سازمان را جبران سال ها کمبود اطلاعات و به تبع آن خسارات و نگرانی ها و ابهاماتی که گریبانگیر همکاران می باشد، اعلام نمود.
در ادامه جلسه، عباس مزیکی مدیر کل امور مالیاتی استان در خصوص نحوه تکمیل و ارائه اظهارنامه مالیاتی و نیز آشنایی با ضوابط استفاده از تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیاتهای مستقیم توضیحات مبسوطی را ارائه نمود و در ادامه به سوالات متعدد همکاران نیز پاسخ داده شد که به دلیل کثرت سوالات مقرر گردید؛ ضمن اولویت بندی، پاسخ های مربوطه در کانال های اطلاع رسانی سازمان منعکس گردد.
همچنین با توجه به ضبط برنامه، کلیه مباحث مطروحه جهت بهره برداری اعضا در صفحات رسمی سازمان در فضای مجازی بارگزاری گردد.
در این جلسه اعلام گردید، سایت مشاوره مالیاتی و ارسال اظهارنامه در محل سازمان نظام پزشکی اصفهان از تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ در روزهای زوج از ساعت ۱۱ لغایت ۱۴ فعال می باشد.
همچنین مقرر گردید به غیر از حضور نمایندگان جامعه پزشکی در هیئت‌های مالیاتی، نسبت به تعیین و شروع فعالیت رابط مالیاتی ویژه اعضای سازمان نظام پزشکی اقدام گردد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *