هشتمین همایش سلامت معنوی در قم برگزار می شود

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، هشتمین همایش ملی سلامت معنوی اسلامی به همت فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران با محوریت گروه سلامت معنوی اسلامی با همکاری نهادها و مؤسسات علمی ـ فرهنگی کشور در تاریخ‌های دوم تا چهارم اسفند سال جاری در شهر مقدس قم با عنوان «قرآن، سلامت معنوی اسلامی و جامعه» برگزار می‌شود.

در این همایش علاوه بر حضور دانشمندانی همچون دکتر سیدعلیرضا مرندی؛ رئیس فرهنگستان علوم پزشکی، دکتر فریدون عزیزی؛ چهره ماندگار پزشکی، دکتر مهدی گلشنی؛ استاد سرشناس فیزیک و فلسفه، استادانی از حوزه سیاست و امنیت پژوهی همچون دکتر اصغر افتخاری و دنیای سینما مانند حسین شمقدری نیز حضور خواهند داشت.

محورهای همایش سلامت معنوی 1402 شامل چیستی، مبانی، شاخص‌ها، الگوها و روش‌شناسی سلامت معنوی در قرآن (همراه با نقد نظریه‌های رقیب و معارض)، ارتباط سلامت معنوی قرآن‌بنیاد با دیگر ابعاد سلامت، سلامت معنوی قرآن‌بنیاد و ابعاد تمدنی، فرهنگی و هنری جامعه، سلامت معنوی قرآن‌بنیاد، خانواده و فرزندپروری، سلامت معنوی قرآن‌بنیاد و نظام تربیتی و آموزشی (با تأکید بر نقش مسجد، مدرسه، حوزه‌ علمیه و دانشگاه‌)، سلامت معنوی قرآن‌بنیاد و ‌رسانه، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، سلامت معنوی قرآن‌بنیاد و محیط‌های بهداشتی و درمانی، راهکارهای نهادینه‌سازی سلامت معنوی قرآن‌بنیاد در سطح جامعه است.

اسکان، خدمات رفاهی و شرکت در همایش ملی سلامت معنوی اسلامی 1402 برای دانشجویان سراسر کشور به صورت رایگان خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر پرسش‌های خود را به شناسه salamatmanavi2@ در پیام‌رسان‌های تلگرام، سروش، ایتا و بله، و یا نشانی پست الکترونیک salamatmanavi2@gmail.com ارسال کنید.

انتهای پیام/

[ad_2]

منبع

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *