نمایشگاه “ایران هلث 1403” فرصتی برای ارائه دستاوردهای تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی

نمایشگاه “ایران هلث 1403” فرصتی برای ارائه دستاوردهای تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، پیش ثبت‌نام بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران‌هلث 1403) از 4 بهمن ماه آغاز می‌شود. این نمایشگاه در تاریخ 29 اردیبهشت 1403 به مدت چهار روز توسط پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

 براساس این اطلاعیه، با عنایت به مجوز صادره از سوی سازمان توسعه تجارت ایران، پیش‌ثبت‌نام بیست و پنجمین دوره نمایشگاه ایران هلث از 4 بهمن ماه و از طریق سامانه iranhealth2024.ir آغاز می‌شود.

متقاضیان شرکت در این دوره از نمایشگاه، لازم است شرایط حضور و ثبت‌نام را در سایت نمایشگاه مطالعه و مستندات مربوطه را در مراحل ثبت‌نام بارگذاری کنند. متقاضیان با آگاهی کامل از آخرین الزامات و تغییرات تعرفه‌های اعلام شده، در صورت دارا بودن شرایط، می‌توانند برای حضور در دوره بیست و پنجم نمایشگاه اقدام نمایند.

لازم به ذکر است، نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی محلی برای عرضه آخرین تولیدات و دستاوردهای شرکت‌های ایرانی و خارجی است. همچنین نشست‌های B2B متنوع و بازدید هیئت‌های تجاری بین‌المللی در گروه‌های مختلف برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

منبع

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *