فوت 2 نفر در حادثه تخریب یک ساختمان در یافت آباد تهران + تصاویر

فوت 2 نفر در حادثه تخریب یک ساختمان در یافت آباد تهران + تصاویر

[ad_1]

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم جلال ملکی از وقوع حادثه تخریب یک ساختمان در محله یافت‌آباد تهران خبر داد و اظهار کرد: ساعت 10:18 صبح امروز 18 دی ماه یک مورد حادثه تخریب یک ساختمان به آدرس یافت‌آباد، شهرک ولی‌عصر(عج)، خیابان حیدری شمالی به آتش‌نشانی اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله 4 ایستگاه آتش‌نشانی شامل دو گروه حریق و دو گروه نجات و همچنین بیل مکانیکی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه قدیمی در مجاورت یک ملک گودبرداری شده با عمق کم بود؛ در ضلع غربی این ساختمان سه طبقه، نیمی از این ساختمان تخریب شده و به داخل گودبرداری ریخته است. اطلاعات اولیه حاکی از این بود که چند نفر زیر آوار گرفتار شده بودند.

ملکی تصریح کرد: به گفته شهروندان پیش از رسیدن آتش‌نشان‌ها یک نفر که زیر آوار نبوده از محل حادثه خارج شده که دچار مصدومیت‌های سطحی شده بود اما از زمانی که آتش‌نشان‌ها در محل حاضر شدند بلافاصله عملیات را همزمان با ایمن سازی محل حادثه انجام می‌دهند. تا این لحظه یک خانم 70 ساله و یک خانم 35 ساله به صورت زنده خارج شدند و یک خانم 40 ساله و یک زن حدوداً 50 ساله نیز از زیر آوار خارج شدند که فوت هر دو به تایید سازمان اورژانس رسید.

وی گفت: کماکان عملیات با کمک بیل مکانیکی و هم به صورت دستی با احتیاط کامل ادامه دارد تا افرادی که احتمالا در زیر آوار قرار دارند از آن خارج شوند.

سازمان آتش‌نشانی تهران , سازمان آتش‌نشانی تهران ,

انتهای پیام/

[ad_2]

منبع

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *