‌خراسان رضوی رتبه اول بیشترین حوادث ویژه ترافیکی ثبت شده اورژانس در هفته اخیر

‌خراسان رضوی رتبه اول بیشترین حوادث ویژه ترافیکی ثبت شده اورژانس در هفته اخیرجعفر میعادفر گفت: هفته گذشته ۱۸۵ حادثه ویژه ترافیکی و ۴۳۳ حادثه ویژه غیرترافیکی در کشور ثبت و دو هزار و ۲۳۴ مصدوم و بیمار این حوادث، از خدمات فوریت‌های پزشکی، بهره‌مند شده اند.

وی با بیان این که در حوادث ویژه هفته گذشته متاسفانه ۱۵۴ نفر به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست دادند، افزود: در حوادث ویژه غیر ترافیکی هفته گذشته یک هزار و ۲۳۲ نفر (معادل ۵۵ درصد) و در حوادث ترافیکی نیز یک هزار و دو نفر (معادل ۴۵ درصد) دچار بیماری و مصدومیت شده و خدمات لازم را دریافت کردند.

به گفته رئیس سازمان اورژانس کشور، از مجموع دو هزار و ۲۳۴ مصدوم و بیمار حوادث ویژه، یک هزار و ۸۹۳ بیمار و مصدوم به مراکز درمانی انتقال یافته و ۳۴۱ نفر نیز خدمات فوریت‌های پزشکی را در محل، دریافت کرده اند.

میعادفر بیشترین حوادث ویژه ترافیکی ثبت شده هفته گذشته را مربوط به استان‌های خراسان رضوی با ۲۱ حادثه، فارس با ۱۵ حادثه و سیستان و بلوچستان با ۱۴ حادثه ویژه دانست و گفت: بیشترین مصدوم حوادث ویژه ترافیکی مربوط به خراسان رضوی با ۱۱۷ نفر، سیستان و بلوچستان با ۸۲ نفر و فارس با ۷۶ نفر بوده است.منبع

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *