جلسه مجمع عمومی انجمن صنفی کارفرمایی درمانگاه های عمومی و تخصصی غیردولتی استان

جلسه مجمع عمومی انجمن صنفی کارفرمایی درمانگاه های عمومی و تخصصی غیردولتی استان

جلسه مجمع عمومی عادی و فوق العاده (نوبت اول) انجمن صنفی کارفرمایی درمانگاه های عمومی و تخصصی غیردولتی استان اصفهان برگزار شد.

صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۶، جلسه مجمع عمومی عادی و فوق العاده (نوبت اول) در سالن اجتماعات خانه پزشک با حضور نمایندگان ۲۵ درمانگاه عمومی و تخصصی و ناظرین اداره کل تعاون برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، پس از تشکیل هیئت رئیسه، گزارش مالی و عملکرد هیئت مدیره در دوره سوم (سال ۹۸ لغایت ۱۴۰۰) توسط هیئت مدیره این دوره ارائه و توسط بازرس و حاضرین در جلسه تأیید شد.

در ادامه جلسه، کاندیدای انتخابات هیئت مدیره و بازرسین به معرفی خود پرداختند. پس از رأی گیری و با نظارت هیئت رئیسه و ناظرین اداره کل تعاون، افراد ذیل به ترتیب به عنوان اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره و بازرس اصلی و علی البدل انتخاب شدند:

اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره

  1. خسرو نظری
  2. سعیده سادات هاشمی
  3. همایون رفعتی
  4. اسکندر کرمی مفرد
  5. فضل الله کلانتری
  6. حسین بلوچی
  7. سید امین صیدایی

 

بازرسین اصلی و علی البدل

  1. سید محمد ابن حجازی
  2. غلامحسین مرادی

در این جلسه، دکتر محسن مصلحی، رئیس هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی گروه پزشکی استان و قائم مقام نظام پزشکی اصفهان نیز ضمن اشاره به لزوم وجود تشکل های صنفی، اذعان داشت که نظام پزشکی به دلیل محدودیت های سازمانی نمی تواند به تنهایی به همه خواسته های صنفی پاسخ بدهد.

رئیس هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی گروه پزشکی استان تاکید کرد که انجمن های صنفی در کنار نظام پزشکی ایفای نقش می کنند و نه روبروی یکدیگر، همچنین تشکل های صنفی قدرتشان را از اعضای خود می گیرند و اگر اعضای هر صنف همکاری نکنند، انجمن ها نمی توانند با قدرت اهداف صنفی را پیگیری و به پیش ببرند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *