ثبت ۲۵ هزار و ۷۷۵ ماموریت برای اورژانس تهران در هفته گذشتهمحمداسماعیل توکلی رئیس سازمان اورژانس استان تهران گفت: در هفته گذشته (۲۷ بهمن ماه الی ۰۴ اسفند ماه) مجموع ۲۵۷۷۵ مأموریت (۴ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته) در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس استان تهران (دیسپچ) ثبت شد که در پی این مأموریت‌ها ۶۱۶۵ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند (۲ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته) و ۱۹۶۱۰ مورد نیز در محل از خدمات اورژانس استفاده کردند.

رئیس سازمان اورژلنس استان تهران بیان کرد: در این مدت ۷۷۴۶۰ تماس با مرکز دیسپچ اورژانس استان تهران برقرار شد (۱۰ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته) که از این تعداد متأسفانه ۴۸۲۵ مزاحم (۱۶ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته) با این مرکز بوده است.

توکلی افزود: از مجموع مأموریت‌های ثبت شده طی هفته گذشته، ۳۵۷۹ مورد حوادث ترافیکی (۱ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته) و ۲۲۱۹۶ مورد حوادث غیر ترافیکی (۵ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته) بوده است.

وی گفت: اورژانس هوایی ۵ سورتی پرواز داشته که در پی آن ۵ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند. تضادف زنجیره‌ای با ۸ مصدوم و واژگونی اتوبوس با ۷ مصدوم از حوادث مهم این هفته بوده است.منبع

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *