نشست هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایی گروه پزشکی استان اصفهان

نشست هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایی گروه پزشکی استان اصفهان

سومین جلسه هیئت مدیره کانون انجمن‌های صنفی گروه پزشکی استان اصفهان با حضور کلیه اعضا برگزار گردید.
در این جلسه، دکتر مصلحی رئیس هیئت مدیره کانون، ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته طی چند ماه اخیر؛ در خصوص تعرفه، مالیات، بیمه های تکمیلی و مقوله ایمنی مراکز تشخیصی و درمانی و نسخه الکترونیک با حمایت سازمان نظام پزشکی، ضمن تشکر از پیگیری ها و دغدغه مندی کلیه اعضای هیئت مدیره اظهار امیدواری کرد با توجه به برنامه عملیاتی پیش‌بینی شده در سال ۱۴۰۱ با استفاده از کلیه پتانسیل های بالقوه و بالفعل، گام‌های موثرتری جهت حل مشکلات روزافزون مردم و جامعه پزشکی برداشته شود.
در ادامه خانم دکتر مهدیزاده، آقایان دکتر مشتاقیان، دکتر خلیلیان، دکتر نظری و آقایان کیهانپور، نجفی و خامسی پور نسبت به ارائه مشکلات و پیشنهادات در حوزه‌های تصویربرداری، درمانگران اعتیاد، دندانپزشکی، درمانگاه های تخصصی عمومی و مراکز جراحی محدود پرداخته و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.
در ادامه خانم دکتر داوری، مسئول کمیته آموزش و پژوهش کانون، گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص برگزاری دوره های بازآموزی و نیز MBA مدیریت حوزه سلامت ارائه و با اشاره به برنامه‌های پیش رو، من جمله همایش چالش های تعرفه گذاری خدمات سلامت در ایران از گروه انجمن ها درخواست نمود نسبت به ارائه نیازهای آموزشی خود جهت طی مراحل بعدی اقدام نمایند.
همچنین آقای صولتی، مسئول کمیته روابط کار و تامین اجتماعی با اشاره به پیگیری‌های به عمل آمده در خصوص برگزاری جلسه آتی مجمع کانون، از شروع فعالیت انجمن صنفی مراکز جراحی محدود و بیمارستان های خصوصی و خیریه در آینده نزدیک خبر داد.
وی با اشاره به اینکه با پیگیری های به عمل آمده برای اولین بار نماینده جامعه پزشکی در هیئت های حل اختلاف اداره کار، حضور مستمر پیدا می‌کند، افزود با توجه به عدم اطلاع بسیاری از همکاران از قوانین و مقررات قانون کار و قراردادها بالاخص در خصوص کارکنان، انعکاس مطالب مربوط بیش از پیش ضروری است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *