نشست مشاوران تخصصی سازمان نظام پزشکی با اعضای هیئت مدیره

نشست مشاوران تخصصی سازمان نظام پزشکی با اعضای هیئت مدیره

سومین نشست مشاوران تخصصی سازمان نظام پزشکی اصفهان با برخی از اعضای هیئت مدیره برگزار گردید.
در این جلسه دکتر کامران منتظری، رئیس نظام پزشکی اصفهان ضمن قدردانی از زحمات مشاوران سازمان در حوزه های مختلف اظهار امیدواری کرد؛ با توجه به حجم مشکلات روزافزون جامعه پزشکی، در سال ۱۴۰۱ شاهد فعال تر شدن این عزیزان باشیم.
در ادامه دکتر محسن مصلحی، قائم مقام نظام پزشکی اصفهان ضمن ارائه گزارش مختصری از تاریخچه و نحوه تشکیل گروه مشاوران و ارزیابی عملکرد حوزه های مختلف، از کلیه حضار درخواست نمود به صورت صریح و با ارائه پیشنهاد، نقطه نظرات خود را بیان کنند تا برنامه عملیاتی سال جاری به صورت مناسب تری تدوین گردد.
وی با بیان اینکه بخش عمده ای از مشکلات موجود، فرهنگی و مربوط به حوزه علوم انسانی است، از مشاورین این حوزه خواست در کنار سایر مشاوران فنی سازمان، وقت و انرژی بیشتری را به این موضوع اختصاص دهند و اطمینان داشته باشند که با قدرت تمام از آنها حمایت خواهد شد.
سپس دکتر محمدرضا صبری، معاون آموزش و پژوهش سازمان ضمن برشمردن برخی از مشکلات جامعه پزشکی، آمادگی این معاونت جهت آموزش و اطلاع رسانی موضوعات را اعلام نمود.
در ادامه هریک از مشاوران به ارائه نقطه نظرات خود پرداخته و برنامه های پیشنهادی خود را جهت سال ۱۴۰۱ بیان نمودند.
در پایان مقرر گردید نسبت به تهیه شیوه نامه فعالیت مشاوران، سامانه و اپلیکیشن ارائه خدمات مشاوران و سایر پیشنهادات مشاوران محترم در بازه های زمانی کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت اقدام گردد.
همچنین اعلام آمادگی حوزه های آموزشی، روابط عمومی و رسانه در خصوص اطلاع رسانی هرچه سریع تر مطالب مورد نیاز جامعه پزشکی مورد تاکید قرار گرفت.
لازم به ذکر است سازمان نظام پزشکی اصفهان و اعضای آن، در حال حاضر از خدمات مشاوران تخصصی خود در ۱۳ حوزه به شرح ذیل بهره مند می باشند:
دکتر منصور گلناری؛ مشاور رسانه ای و امور ارتباطات
دﮐﺘﺮ اﻣﺮاﻟﻪ اﺑﺮاﻫﯿﻤﯽ؛ مشاور اﻣﻮر رواﻧﺸﻨﺎﺳﯽ و اﺑﻌﺎد روانﺷﻨﺎﺧﺘﯽ ﻣﺴﺎﺋﻞ و ﻣﺸﮑﻼت ﺣﻮزه ﭘﺰﺷﮑﯽ و ارﺗﻘﺎی ﻣﻬﺎرت ﻫﺎي ارﺗﺒﺎﻃﯽ ﭘﺰﺷﮏ-ﺑﯿﻤﺎر
علیرضا لطفی؛ مشاور امور مالیاتی
محمد صولتی؛ مشاور روابط کار و تامین اجتماعی
اعظم السادات فاطمی؛ مشاور امور حقوقی
دکتر آرش زاهد؛ مشاور آموزشی و پژوهشی
عباس سید قلعه؛ مشاور امور مربوط به شهرداری ها
مصطفی سید قلعه؛ مشاور امور بیمه ای
دکتر محمدرضا شیخی؛ مشاور امور فرهنگی و اجتماعی
صبا روزبهانی؛ مشاور امور مدیریت و ساختار سازمانی
دکتر خلیل امیرزاده؛ مشاور امور حقوقی انتظامی
علیرضا مختاری؛ مشاور انفورماتیک و فناوری اطلاعات
نسیبه جمشیدی؛ مشاور امور سرمایه گذاری در حوزه بورس اوراق بهادار

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *