برپایی میز خدمت وزارت بهداشت در راهپیمایی 22 بهمن/ ارائه مشاوره های طب سنتی

برپایی میز خدمت وزارت بهداشت در راهپیمایی 22 بهمن/ ارائه مشاوره های طب سنتی


به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با برپایی میز خدمت در 15 غرفه، خدمات مشاوره‌ای به مردم ارائه می‌کند.

غرفه‌های معاونت توسعه، معاونت درمان، معاونت بهداشت، معاونت آموزشی، معاونت دانشجویی فرهنگی، معاونت پرستاری، سازمان غذا و دارو، سازمان انتقال خون، سازمان بیمه سلامت، انستیتو پاستور ایران، دفتر طب ایرانی و مکمل، بسیج جامعه پزشکی، ستاد مرکزی فجر سلامت و غرفه کودک و یک غرفه پشتیبانی، مجموعه غرفه‌های مربوط به این وزارتخانه در راهپیمایی 22 بهمن 1402 واقع در خیابان انقلاب روبروی دانشگاه تهران است که پذیرای هموطنان و راهپیمایان هستند.

همچنین دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، در حال ارائه مشاوره‌های طب سنتی به راهپیمایی‌کنندگان است.

وزارت بهداشت , بهداشت و درمان , راهپیمایی 22 بهمن ,

این غرفه که در خیابان انقلاب اسلامی بین فخر رازی و 12 فروردین جانمایی شده، شامل دو بخش مجزا برای بزرگسالان و کودکان است. در بخش کودک، با استفاده از بازی‌های آموزنده و سرگرم‌کننده، مفاهبم اولیه طب ایرانی و مکمل به کودکان آموزش داده می‌شود. همچنین در بخش بزرگسالان، متخصصان طب ایرانی به ارائه مشاوره در زمینه سبک زندگی سالم، تغذیه مناسب و پیشگیری از بیماری‌ها می‌پردازند. در این غرفه بروشورهای آموزشی به مراجعه کنندگان ارائه می‌شود.

حضور وزیر بهداشت در راهپیمایی 22 بهمن

بهرام عین‌اللهی؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در جمع راهپیمایان 22 بهمن در تهران و جشن پیروزی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حاضر شد.
 
انتخابات از پایه‌های حفظ استقلال نظام است

عین‌اللهی در حاشیه این راهپیمایی با تاکید بر ضرورت مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی(11 اسفندماه 1402) گفت: از مسائل مهمی که در انقلاب اسلامی به عنوان یک دستاورد بزرگ مطرح است، مسئله استقلال است و در دنیا تعداد کشورهایی که استقلال را به معنای واقعی دارند، زیاد نیست.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز استقلال دارد و می‌تواند روی پای خود بایستد در حالی که در برخی کشورها مسئولان و مقامات با  مداخله دیگران انتخاب می‌شوند.

وی با بیان اینکه انتخابات از پایه‌های حفظ استقلال نظام است، بیان کرد: انتخابات مجلس نشان می‌دهد که مردم برای سرنوشت خود تصمیم می‌گیرند بنابراین اگر می‌خواهیم استقلال خود را حفظ کنیم باید همه در امور مملکت مشارکت داشته باشیم.

انتهای پیام/منبع

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *