ارائه آموزش‌های لازم به مردم در زمینه دیابت و پرفشاری خون/ ارتقای سطح علمی ارائه‌دهندگان خدمت

ارائه آموزش‌های لازم به مردم در زمینه دیابت و پرفشاری خون/ ارتقای سطح علمی ارائه‌دهندگان خدمت

[ad_1]

بابک شکارچی، معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی در مراسم دومین همایش آموزشی سازمان نظام پزشکی گفت: این برنامه با هدف ارتقای ارائه دهندگان خدمات پزشکی به جامعه ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نوآوری‌های حوزه پزشکی، دارویی و پرستاری طی سه روز به همکاران ارائه خواهد شد تا با تازه‌های علم آشنا شوند، افزود: دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، انجمن‌های علمی و همچنین سازمان نظام پزشکی بر اساس وظیفه‌ای که دارد هر ساله برنامه‌های متعددی برای ارتقای علمی ارائه می‌کنند، ولی در این رویداد همه کادر درمان از جمله گروه پزشکی، دارویی، پرستاری و طب ایرانی در کنار هم حضور می‌یابند تا برنامه‌ای ملی برگزار شود.

معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی کشور تاکید کرد: برای نخستین بار علاوه بر همکاران پزشکی، داروسازی و همکاران طب ایرانی با نظام پرستاری همکاری داشته و سه برنامه پرستاری در این رویداد ارائه می‌شود.

وی افزود: علاوه بر ارائه تازه‌های علمی به جامعه پزشکی و کادر درمان، یکسری آموزش‌های همگانی برای مردم در سازمان نظام پزشکی داریم که در وب سایت سازمان و معاونت آموزشی ارائه می‌شود که این آموزش‌ها از دوره کرونا قوی‌تر شده و در حوزه‌های مختلف از جمله دیابت، فشار خون، کمردرد و همچنین پادکست‌هایی برای ارائه به مردم تهیه شده است که خوشبختانه امروزه اقبال عمومی به پادکست‌ها نیز بیشتر شده است.

شکارچی با اشاره به اینکه نزدیک به ۳۰۰ نفر از اعضای هیئت علمی کشور و همکاران انجمن‌های علمی در این رویداد بزرگ آموزشی مشارکت دارند، گفت: به جرات می‌توان گفت این رویداد بزرگ آموزشی که به همت سازمان نظام پزشکی کشور برگزار می‌شود از نظر تنوع برنامه‌های ارائه شده، سخنرانان و تعداد گروه‌های شرکت کننده، رکورددار برنامه‌های آموزش مداوم کشور است.

[ad_2]

منبع

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *